עמבורגר

American Style Meat House

פעם קראו לזה המבורגר היום קוראים לזה "עמבורגר".

במרכז הקניות החדש בראש פינה שוכנת מסעדת עמבורגר American style meat house – מסעדת בשרים ודגים כשרה המעוצבת בטוב טעם. המטבח חצי פתוח מה שמאפשר שקיפות מלאה מול הלקוח, וממנו עולים ניחוחות משכרים. המנות המוגשות הן עשירות, איכותיות ומגוונות: מבחר מנות טלה, המבורגרים עסיסיים במבחר תוספות, דגים, פסטות במגוון רטבים, מנות צמחוניות ועוד רבות וטעימות. 

עמבורגר American style meat house ממצבת עצמה כאחת המסעדות הטובות יותר באזור הצפון ב-1998 נפתח הסניף הראשון בראש פינה שכאמור ממוקם במרכז הקניות סנטר הגליל בראש פינה.

עמבורגר American style meat house היא מקום של אוכל! המגוון הרחב והמשובח של המנות הוא בהחלט שחקן מפתח בהצלחתה. כל אחד ימצא לבטח מנה שתערב לחכו – בין אם המבורגר הוא אחד מאבות המזון עבורך, ובין אם את צמחונית אדוקה. למרות שההמבורגר הפך לפריט אופנתי נחשק, ומזללות המבורגר חדשות נפתחות בכל קרן רחוב, מעטים מצליחים להתרומם מעל למדרגת הקציצה האפורה. ב- עמבורגר American style meat house מביאים את הקציצה לרמת שלמות וניתן לה השם "עמבורגר" על שם עמוס חגי יוצר הקציצה.

אנטריקוט, סינטה ובשרים על עצם כגון: T-BONE ,NEW-YORK PORTER HOUSE ,PRIME-RIB מוגשים במקום בהקפדה על איכות הבשר ויישונו בתנאים אופטימאליים.

בין לקוחותינו תמצאו ציבור סועדים גדול ונאמן מראש פינה והסביבה, כמו גם מטיילים המגיעים לאכול ארוחה טובה שהיא גם חוויה קולינארית לפני האטרקציה הבאה.